У четвер, 8 лютого, відбувся пресбрифінг, в якому взяли участь генеральний директор Миколаївського обласного центру контролю та профілактики хвороб Володимир Клочко та директор Миколаївського обласного центру онкології Дмитро Лагочев. Під час заходу були обговорені наступні теми:
1. Відзначення Всесвітнього дня боротьби проти раку, який припадає на 4 лютого.
2. Аналіз ситуації із захворюваністю на рак в Миколаївській області.
3. Значення профілактики для запобігання виникнення злоякісних новоутворень.
4. Надання порад фахівців з метою просування здорового способу життя та попередження онкологічних захворювань.
Боротьба з раком: експертний аналіз та профілактичні заходи в Миколаївській області

