Миколаївщина однією з перших стала до оборони на початку повномасштабного вторгнення росії. Ворогу не вдалось взяти Миколаїв штурмом, а тому росіяни перейшли до тактики довготривалої осади: щоденні обстріли реактивною артилерією та ракетами впродовж 8 місяців, відсутність питної води, тимчасова окупація частини громад.
Попри всі виклики та надважкі умови колектив Миколаївського фтизіопульмонологічного центру зумів налагодити роботу закладу.
Про допомогу від тероборони, роботу в режимі 24/7 та забезпечення людей ліками у прифронтових районах колектив закладу розповідає у матеріалі для спецпроекту “Загартовані найвищим гартом”, який присвячений незламним фахівцям протитуберкульозної служби.
Прочитати історію незламності можна за посиланням👉 http://bit.ly/42uxpr6
