авідувач відділом епідеміологічних досліджень та моніторингу Первомайського районного відділу Миколаївського обласного центру контролю та профілактики хвороб Ігор Кобзар провів санітарно-освітню роботу по профілактиці сказу серед мисливців громади. Така інформаційно-роз’яснювальна робота вкрай важлива серед осіб групи ризику, до яких належать і мисливці. Адже вони, як і інші громадяни, мають знати, пам’ятати і застосовувати на практиці всі застереження стосовно профілактики захворювання на сказ. Також були роздані тематичні пам’ятки.
Наголошуємо на тому, що для недопущення сказу тварин необхідно щорічно робити щеплення всім домашнім улюбленцям, починаючи з 3-місячного віку, а також планову імунопрофілактику особам з групи ризику захворювання на сказ.

