23 вересня головний державний санітарний лікар Миколаївської області Володимир Клочко відвідав програму “РадіоДень”. У ході бесіди були розкриті такі питання:-Яка ситуація в області щодо поширення корона вірусної хвороби і як триває підготовка до нової хвилі ковіду;
– Як активізувати вакцинальну кампанію, яка категорія працівників підлягає обов’язковому щепленню;
— Як працюватимуть заклади господарювання та освіти в «жовтій карантинній зоні».
